#1 2007-09-03 15:05:56

Mr. Brown

Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-01
Posty: 26
Punktów :   

Gala WELCOME IWF

2 vs 1- Matt Boon& Eagle vs Kane
Końcówka: Kane ma wyraźną przewagę. Wyrzuca Naszego "Orzełka" za ring i zajmuje się Matt'em. NAjpierw Back Body Drup, poźniej suplex. Matt Podnosi się, ale cios w kocze i People's Elbow. Kane zbiera się do Chokeslam. Podnosi Matta, ale 619 ! 619 w wykonaniu Eagle ! Łapie Kane. 1...2...3 ! Koniec ! Wygrywa duet Eagle& Matt Boon

Hardcore Holly vs Sabu
Końcówka:  Hardcore Holly ma przewagę. Podnosi sabu i Tombstone. Potem cios w twarz i układa go na stole ! Skacze i Five star frog splash. Jednak Sabu wstaje. Uderza w głowę i robi Flying Forearm. Teraz Chokeslam. Hardcore leży jak nie żywy ! Sabu przynosi nowy stół, posuypuje go pineskami. Ustawia Hardcor'a na narożniku i wykonuje Frankensteiner wprost na stół. Pin ! 1...2...3 ! Tak jest, wygrał Sabu !

Single Match- YYY vs Senshi
Końcówka- Senshi ma przewagę. Wykonuje kolejno: Suplex,pele kick, shining wizard. Potem Skacze z narożnika i Frog Splash. Na koniec wykonuje odbija YYY od lin i sweet chin music. Tak oto wygrywa SENSHI !

(MAIN EVENT) Walka o tytuł Heavyweight Champion- The Creature vs Giant Bartek
Walka jest wyrównana. Giant Bartek jednak dostaje brutalne Muscle Buster, potem jeszcze creture leg crusher. Teraz jeszcze F-U na nim. 1...2...ale co to ! Na ring wbiegł Abyss, chokeslam na The Creature, F-5 na Giant Bartku. Podbiega do Bartka. Pin ! 1,2,3 i koniec ! Zwycięża Abyss i to on jest posiadaczem pasa !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
allfriemds www.geouwr.pun.pl triada symbolika www.pes6ligaonline.pun.pl świński kawał